INFOLINIA 801 011 067

 

Znajdujesz się na nieaktualnej wersji witryny internetowej - przejdź do nowej wersji witryny!

 

Czy korzystałeś z Roweru Miejskiego albo słyszałeś o tym? Car sharing w wielu kwestiach przypomina korzystanie z Roweru Miejskiego, ale w tym przypadku zamiast wynajmować dwa kółka wynajmujemy cztery. Auto może być wynajmowane na godziny, gdyż auta są dogodnie zlokalizowane w różnych punktach miasta a do otworzenia i zamknięcia auta wystarczy karta użytkownika lub smartfon.

Pomyśl sobie, ile razy zdarzyło Ci się taszczyć zgrzewki wody do domu w tramwaju? Albo chciałeś wyjechać za miasto ze znajomymi, ale dostępne połączenia komunikacyjne zmarnowałaby cały dzień?

Co byś pomyślał, gdybyś miał możliwość wynająć komfortowy samochód tylko na kilka godzin, który stoi tuż za rogiem Twojego domu?

Dzięki naszemu innowacyjnemu przedsięwzięciu mamy możliwość zaoferowania wszystkim mieszkańcom Wrocławia i okolic szybkiego, taniego i komfortowego transportu. Tylko w GoGet.pl, jako jedynej firmie oferującej samoobsługowy wynajem aut na godziny, masz możliwość skorzystania z samochodu kiedy chcesz, na ile chcesz i gdzie chcesz. Wystarczy mieć ważne prawo jazdy, zarejestrować się a dostęp do sieci samochodów możesz mieć zawsze i wszędzie, jeżeli tylko jesteś w pobliżu auta. GoGet.pl, jako innowacyjny system, pozwala Ci samoobsługowo korzystać z auta bez zbędnych formalności, jakie towarzyszą tradycyjnemu wynajmowi auta.

1. Dołącz do nas

2. Znajdź i zarezerwuj auto

3. GoGet, czyli idź i weź auto

4. Odstaw auto gdzie chcesz

Wypełnij wniosek rejestracyjny (jeżeli masz 18 lat i ważne prawo jazdy). Twoje dane poddawane są weryfikacji. W ciągu kilku dni otrzymasz pocztą swoją kartę. Nim przyjdzie karta, auto możesz otworzyć przez smartfona.

Znajdujesz auto na mapie. Dokonujesz rezerwacji ze wstępną płatnością. W momencie rezerwacji opłacasz koszt za czas i szacunkową ilość kilometrów. Jeżeli nie masz abonamentu to wpłacasz również kaucję.
Idziesz do wybranego przez siebie auta, które jest zaparkowane dokładnie w miejscu pokazanym na mapie. Następnie przykładasz swoją kartę do czytnika i otwierasz auto. Możesz też otworzyć auto przez smartfona.
Zostawiasz samochód przed końcem zarezerwowanego czasu w dowolnym miejscu, w granicach całej strefy (mapa), a my na podstawie czasu i przejechanych kilometrów wystawiamy rachunek i rozliczamy płatność.

W ramach systemu GoGet car sharing otrzymujesz od nas w cenie:

 • paliwo za darmo dostępne na wszystkich stacjach BP i Statoil
 • parking za darmo we wszystkich płatnych strefach miejskich
 • możliwość pozostawienia auta w dowolnym miejscu w bezpłatnej strefie centrum lub płatnej strefie poza centrum
 • dostęp do auta po zarejestrowaniu się w ciągu 15 minut całą dobę, siedem dni w tygodniu

 

 

 • Nasze credo

  Car sharing zapewnia korzyści środowiskowe i społeczne na rzecz społeczności, w której działa. Jako usługa biznesowa, zmniejsza liczbę pojazdów użytkowanych w naszych miastach, zmniejsza obciążenie publicznej infrastruktury drogowej, zmniejsza emisję gazów cieplarnianych i innych zanieczyszczeń oraz obniża koszty transportu dla miejscowej ludności. Car sharing jest solidną i elastyczną alternatywą dla posiadania samochodu i staje się coraz bardziej istotnym czynnikiem w całkowitym transporcie miejskim. Naszym celem jest wprowadzenie nowej usługi w interesie publicznym, w ramach zrównoważonej sieci transportowej.

  Więcej…
 • Video przewodnik

  Jak zarezerwować GoGet auta (film z napisami)

  Więcej…