INFOLINIA 801 011 067

Jak to działa?

 

Zapoznaj się z 4 prostymi krokami, aby wynająć GoGet auto.

1. Dołącz do nas

2. Znajdź i zarezerwuj auto

3. Idź i weź auto

4. Odstaw auto gdzie chcesz

Wypełnij wniosek rejestracyjny (jeżeli masz 18 lat i ważne prawo jazdy). Twoje dane poddawane są weryfikacji. W ciągu kilku dni otrzymasz pocztą swoją kartę. Nim przyjdzie karta, auto możesz otworzyć przez smartfona.

Znajdujesz auto na mapie. Dokonujesz rezerwacji ze wstępną płatnością. W momencie rezerwacji opłacasz koszt za czas i szacunkową ilość kilometrów. Jeżeli nie masz abonamentu to wpłacasz również kaucję.
Idziesz do wybranego przez siebie auta, które jest zaparkowane dokładnie w miejscu pokazanym na mapie. Następnie przykładasz swoją kartę do czytnika i otwierasz auto. Możesz też otworzyć auto przez smartfona.
Zostawiasz samochód przed końcem zarezerwowanego czasu w dowolnym miejscu, w granicach całej strefy (mapa), a my na podstawie czasu i przejechanych kilometrów rozliczamy płatność i wystawiamy rachunek.

 

Hm... mam jeszcze kilka pytań. Zajrzyj na stronę Pytania i odpowiedzi.

Podoba mi się, ale ile to kosztuje? Zobacz nasz Cennik.

Brzmi świetnie! Przejdź do Rejestracji.

 

 • Misja i wizja

  Misja GoGet.pl car sharingNasza misja: umożliwienie łatwego dostępu do samochodu dla każdego 

  Wyobrażamy sobie przyszłość, w której liczba użytkowników car sharing jest zbliżona do liczby właścicieli samochodów w naszym mieście. Mieszkańcy naszego miasta będą mogli w pięć - dziesięć minut spacerem dojść do auta car sharing, skorzystać z niego i zostawić go w miejscu, które im odpowiada, bez odprowadzania auta na wyznaczony parking oraz martwienia się o koszty postoju w mieście.

  Więcej…
 • Video przewodnik

  Jak zarezerwować GoGet auta (film z napisami)

  Więcej…