INFOLINIA 801 011 067

Co dostajesz?

 Darmowe paliwo

GoGet.pl zapewnia karte paliwową we wszystkich naszych samochodach na zakup paliwa, jeśli będziesz potrzebował zatankować. Prosimy tylko, aby zwrócić samochód z co najmniej ćwierć zbiornika paliwa dla następnego użytkownika.

 

Ubezpieczenie

GoGet.pl ubezpieczenia swoje auta w Towarzystwie Ubezpieczeniowym, które obejmuje OC, AC + NNW, Assistance. My odpowiadamy za wszystko, Ty niczym się nie martwisz. W razie wypadku lub kolizji zapewniamy pomoc i niezbędny transport. Więcej na temat ubezpieczenia dowiesz się tutaj.

 

Darmowe parkowanie

Auta GoGet.pl wolno parkować w dozwolonym miejscu w strefie płatnego parkowania A, B i C we Wrocławiu. Wszystkie nasze auta mają wykupione abonamenty, dlatego możesz parkować wszędzie i nie martwić się o bilet i czas postoju. Parkingi prywatne, np. galerie handlowe opłacasz Ty. Mapa.

 


Utrzymanie

Dbamy o nasze auta: robimy okresowe inspekcje i przeglądy. Nasze auta nie mają więcej niż 5 lat.

 Czyszczenie

GoGet.pl dba o wnętrza samochodów, dlatego są one czyszczone przynajmniej raz w miesiącu przez profesjonalną auto-myjnię. Pamiętaj jednak, że w momencie korzystania z auta jesteś jego właścicielem, co oznacza, że odpowiadasz za zachowanie porządku i czystości w aucie.

 • Misja i wizja

  Misja GoGet.pl car sharingNasza misja: umożliwienie łatwego dostępu do samochodu dla każdego 

  Wyobrażamy sobie przyszłość, w której liczba użytkowników car sharing jest zbliżona do liczby właścicieli samochodów w naszym mieście. Mieszkańcy naszego miasta będą mogli w pięć - dziesięć minut spacerem dojść do auta car sharing, skorzystać z niego i zostawić go w miejscu, które im odpowiada, bez odprowadzania auta na wyznaczony parking oraz martwienia się o koszty postoju w mieście.

  Więcej…
 • Video przewodnik

  Jak zarezerwować GoGet auta (film z napisami)

  Więcej…