INFOLINIA 801 011 067

Co to jest car sharing?

Co to jest car sharing - GoGet.pl car sharingGoGet.pl car sharing zapewnia dostęp do sieci pojazdów na terenie Wrocławia i okolic (Mapa), dzięki czemu zarejestrowani użytkownicy mogą dotrzeć do dowolnie wybranego celu bez posiadania własnego samochodu. Pojazdy są dogodnie zlokalizowane na terenie strefy, najczęściej tam gdzie mieszkają lub pracują nasi użytkwonicy i są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wystarczy znaleźć dostępne auto na mapie za pomocą strony internetowej lub smarthphona, dokonać rezerwacji, nawet na 15 minut przed skorzystaniem z niego, następnie podejść do auta, przyłożyć swoją kartę na urządzeniu za przednią szybą i w ten sposób otworzyć auto. Jeżeli użytkownik nie otrzymał jeszcze karty, auto może zostać otworzone za pomocą smartfona. Kluczyki są w środku auta. Minimalny czas rezerwacji to jedna godzina. Po skończonej jeździe auto można zostawić w dowolnie wybranym miejscu na terenie Wrocławia.

GoGet.pl car sharing to inaczej samoobsługowa wypożyczalnia aut.     

GoGet.pl car sharing dysponuje flotą różnorodnych aut, od auta miejskiego po samochód dostawczy. Oferujemy do dyspozycji auta miejskie (Smart, Ford Fiesta, Kia Rio), auto kompaktowe (Hyundai i30) i auto dostawcze (Fiat Ducato).
 
Płacisz tylko za to co używasz, czyli rozliczamy czas i przejechane kilometry. Paliwo, darmowy parking w płatnych strefach parkowania we Wrocławiu, pełne ubezpieczenie, również od nieszczęśliwych wypadków oraz wszelkie koszty związane z eksploatacją samochodu są po naszej stronie. Jedyne co musisz zrobić to zarezerwować auto i w drogę!
 
GoGet.pl car sharing może pasować do Ciebie, jeśli spełniasz którykolwiek z następujących warunków:

 • Nie masz własnego samochodu, ale od czasu do czasu potrzebujesz auta
 • Masz własny samochód, ale użyczasz go innym domownikom i od czasu do czasu potrzebny jest drugi
 • Jeśli potrzebujesz większego samochodu co jakiś czas
 • Każdy z pojazdów w gospodarstwie domowym jest używany mniej niż 10000km rocznie
 • Czujesz się zobowiązany do poprawy środowiska naturalnego przez swoją aktywność
 • Jesteś dobry w zarządzaniu czasem i umiesz korzystać z nowoczesnych rozwiązań
 • Szukasz sposobów, aby znacznie zmniejszyć wydatki na komunikacje

 

 • Nasze credo

  Car sharing zapewnia korzyści środowiskowe i społeczne na rzecz społeczności, w której działa. Jako usługa biznesowa, zmniejsza liczbę pojazdów użytkowanych w naszych miastach, zmniejsza obciążenie publicznej infrastruktury drogowej, zmniejsza emisję gazów cieplarnianych i innych zanieczyszczeń oraz obniża koszty transportu dla miejscowej ludności. Car sharing jest solidną i elastyczną alternatywą dla posiadania samochodu i staje się coraz bardziej istotnym czynnikiem w całkowitym transporcie miejskim. Naszym celem jest wprowadzenie nowej usługi w interesie publicznym, w ramach zrównoważonej sieci transportowej.

  Więcej…
 • Video przewodnik

  Jak zarezerwować GoGet auta (film z napisami)

  Więcej…