INFOLINIA 801 011 067

Czy to dla mnie?

Wyobraź sobie, że komfortowe samochody, które można wynająć, kiedy tylko chcesz, czekają na Ciebie tuż za rogiem. Nie musisz martwić się o ubezpieczenie, utrzymanie, rejestrację lub nawet parking - o to wszystko dbamy My, GoGet.pl.

Wyobraź sobie te wszystkie zalety posiadania samochodu bez kosztów i kłopotów, które mu towarzyszą. W rzeczywistości to i więcej oferuje GoGet.pl. Brzmi nieźle, prawda ?

Dlatego uważamy, że zamiast posiadania własnego samochodu o wiele tańszym rozwiązaniem jest mieć szybki i łatwy dostęp do sieci samochodów, które czekają na Ciebie w różnych punktach miasta. Oznacza to, że można zapewnić sobie komfort posiadania samochodu, kiedy jest on potrzebny, ale za ułamek miesięcznych kosztów utrzymania własnego samochodu.

GoGet.pl rozlokował samochody w różnych częściach miasta, które można zarezerwować i wynająć w ciągu kilkunastu minut. Nasi użytkownicy mogą uzyskać dostęp do różnych rodzajów pojazdów (od auta miejskiego po auto dostawcze). Żeby otworzyć auto wystarczy przyłożyć swoją kartę użytkownika do czytnika za przednią szybą auta lub użyć swojego smartphonu. Kluczyki czekają na Ciebie w środku.

Poznaj historie naszych użytkowników.

  • Nasze credo

    Car sharing zapewnia korzyści środowiskowe i społeczne na rzecz społeczności, w której działa. Jako usługa biznesowa, zmniejsza liczbę pojazdów użytkowanych w naszych miastach, zmniejsza obciążenie publicznej infrastruktury drogowej, zmniejsza emisję gazów cieplarnianych i innych zanieczyszczeń oraz obniża koszty transportu dla miejscowej ludności. Car sharing jest solidną i elastyczną alternatywą dla posiadania samochodu i staje się coraz bardziej istotnym czynnikiem w całkowitym transporcie miejskim. Naszym celem jest wprowadzenie nowej usługi w interesie publicznym, w ramach zrównoważonej sieci transportowej.

    Więcej…
  • Video przewodnik

    Jak zarezerwować GoGet auta (film z napisami)

    Więcej…