INFOLINIA 801 011 067

Czy to dla mnie?

Wyobraź sobie, że komfortowe samochody, które można wynająć, kiedy tylko chcesz, czekają na Ciebie tuż za rogiem. Nie musisz martwić się o ubezpieczenie, utrzymanie, rejestrację lub nawet parking - o to wszystko dbamy My, GoGet.pl.

Wyobraź sobie te wszystkie zalety posiadania samochodu bez kosztów i kłopotów, które mu towarzyszą. W rzeczywistości to i więcej oferuje GoGet.pl. Brzmi nieźle, prawda ?

Dlatego uważamy, że zamiast posiadania własnego samochodu o wiele tańszym rozwiązaniem jest mieć szybki i łatwy dostęp do sieci samochodów, które czekają na Ciebie w różnych punktach miasta. Oznacza to, że można zapewnić sobie komfort posiadania samochodu, kiedy jest on potrzebny, ale za ułamek miesięcznych kosztów utrzymania własnego samochodu.

GoGet.pl rozlokował samochody w różnych częściach miasta, które można zarezerwować i wynająć w ciągu kilkunastu minut. Nasi użytkownicy mogą uzyskać dostęp do różnych rodzajów pojazdów (od auta miejskiego po auto dostawcze). Żeby otworzyć auto wystarczy przyłożyć swoją kartę użytkownika do czytnika za przednią szybą auta lub użyć swojego smartphonu. Kluczyki czekają na Ciebie w środku.

Poznaj historie naszych użytkowników.

 • Misja i wizja

  Misja GoGet.pl car sharingNasza misja: umożliwienie łatwego dostępu do samochodu dla każdego 

  Wyobrażamy sobie przyszłość, w której liczba użytkowników car sharing jest zbliżona do liczby właścicieli samochodów w naszym mieście. Mieszkańcy naszego miasta będą mogli w pięć - dziesięć minut spacerem dojść do auta car sharing, skorzystać z niego i zostawić go w miejscu, które im odpowiada, bez odprowadzania auta na wyznaczony parking oraz martwienia się o koszty postoju w mieście.

  Więcej…
 • Video przewodnik

  Jak zarezerwować GoGet auta (film z napisami)

  Więcej…