INFOLINIA 801 011 067

O nas

"Inteligentna alternatywa dla posiadania samochodu"

Jesteśmy grupą młodych ludzi, których celem jest dostarczanie większej wolności osobistej i mobilności dla osób mieszkających we Wrocławiu oraz zmniejszenie emisji dwutlenku węgla i zanieczyszczeń. Naszym celem jest, aby mieć auto car sharing, inaczej mówiąc "wspólny pojazd" w odległości 5-10 minut spacerem od każdego miejsca w mieście. Wiemy, że wspólne korzystanie z samochodu ma kluczowe znaczenie w długiej perspektywie dla naszego środowiska miejskiego i gospodarki.

Na świecie od kilkunastu lat rozwija się trend car sharing w którym upatruje się szanse na rynkowe rozwiązanie problemów jakości powietrza i nadmiernego ruchu miejskiego. To zwróciło naszą uwagę i zamierzamy przyłączyć się do tego globalnego trendu wprowadzając car sharing we Wrocławiu. Projekt jest innowacyjny, dlatego też podchodzimy do niego ze świadomością problemów, jakie stoją przed nami. Nasza inicjatywa ma charakter lokalny i uważamy, że Wrocław jest najlepszym miastem w Polsce, gdzie car sharing ma szanse zaistnieć z powodzeniem a tym samym zapoczątkować ten trend w innych polskich miastach.  

 

Dane firmy i kontakt

GoGet.pl car sharing Sp. z o.o.
ul. Pieszycka 17
50-537 Wrocław

Wpis do Sądu Rejonowego dla Wrocławia, VI Wydział Gospodarczy KRS.

Numer: KRS 0000522312
NIP: PL 8992757169
Regon: 022493801
Wysokość kapitału zakładowego: 5000 zł

 

Zadzwoń do nas

Infolinia dostępna siedem dni w tygodniu w godzinach 7:00-22:00. W nagłych przypadkach całodobowo.

Dla numerów stacjonarnych, dzwoniących w kraju
801 011 067

Dla dzwoniących w kraju, z zagranicy i z telefonów komórkowych
+48 71 724 21 24

Opłata jak za połączenie lokalne (zgodnie z taryfą Twojego operatora)

Infolinia dostępna w języku polskim i angielskim.

 

Znajdziesz nas również na

 

  • Nasze credo

    Car sharing zapewnia korzyści środowiskowe i społeczne na rzecz społeczności, w której działa. Jako usługa biznesowa, zmniejsza liczbę pojazdów użytkowanych w naszych miastach, zmniejsza obciążenie publicznej infrastruktury drogowej, zmniejsza emisję gazów cieplarnianych i innych zanieczyszczeń oraz obniża koszty transportu dla miejscowej ludności. Car sharing jest solidną i elastyczną alternatywą dla posiadania samochodu i staje się coraz bardziej istotnym czynnikiem w całkowitym transporcie miejskim. Naszym celem jest wprowadzenie nowej usługi w interesie publicznym, w ramach zrównoważonej sieci transportowej.

    Więcej…
  • Video przewodnik

    Jak zarezerwować GoGet auta (film z napisami)

    Więcej…