INFOLINIA 801 011 067

Nasze credo

Car sharing zapewnia korzyści środowiskowe i społeczne na rzecz społeczności, w której działa. Jako usługa biznesowa, zmniejsza liczbę pojazdów użytkowanych w naszych miastach, zmniejsza obciążenie publicznej infrastruktury drogowej, zmniejsza emisję gazów cieplarnianych i innych zanieczyszczeń oraz obniża koszty transportu dla miejscowej ludności.

Car sharing jest solidną i elastyczną alternatywą dla posiadania samochodu i staje się coraz bardziej istotnym czynnikiem w całkowitym transporcie miejskim. Naszym celem jest wprowadzenie nowej usługi w interesie publicznym, w ramach zrównoważonej sieci transportowej.

Wierzymy, że car sharing może być doskonałym uzupełnieniem bike sharing w okresie zimowym, kiedy wypożyczanie rowerów jest niemożliwe. Obie formy transportu, czyli car sharing w połączeniu z bike sharing mogą stanowić idealny krajobraz miasta, które jest nowoczesne i otwarte na innowacyjne formy transportu miejskiego.

Sukces bike sharingu we Wrocławiu wskazuje na potrzebę nowych form transportu i chłonność lokalnej społeczności na pomysły, które w bardziej rozwiniętych krajach funkcjonują z powodzeniem od lat. To co kiedyś byłą tylko wizją kilku nielicznych odważnych ludzi, dzisiaj stanowi doskonale funkcjonujący model biznesowy przynoszący korzyści użytkownikom, miastu i pomysłodawcom.

Wierzymy, że idea car sharing w perspektywie najbliższych lat stanie się rzeczywistością i Wrocław udowodni po raz kolejny, że jest miastem otwartym na nowe pomysły a Wrocławianie chętnie będą czerpać korzyści jakie niesie ze sobą car sharing.

  • Nasze credo

    Car sharing zapewnia korzyści środowiskowe i społeczne na rzecz społeczności, w której działa. Jako usługa biznesowa, zmniejsza liczbę pojazdów użytkowanych w naszych miastach, zmniejsza obciążenie publicznej infrastruktury drogowej, zmniejsza emisję gazów cieplarnianych i innych zanieczyszczeń oraz obniża koszty transportu dla miejscowej ludności. Car sharing jest solidną i elastyczną alternatywą dla posiadania samochodu i staje się coraz bardziej istotnym czynnikiem w całkowitym transporcie miejskim. Naszym celem jest wprowadzenie nowej usługi w interesie publicznym, w ramach zrównoważonej sieci transportowej.

    Więcej…
  • Video przewodnik

    Jak zarezerwować GoGet auta (film z napisami)

    Więcej…