INFOLINIA 801 011 067

Współpraca

Jeśli zainspirowałeś się naszą misją i chciałbyś mieć swój udział w rozwijaniu car sharingu we Wrocławiu, rozważ zostanie naszym współpracownikiem. Dzięki temu zyskasz dodatkowe korzyści. Możesz dołączyć do organizacji ludzi z pasją, którzy zmieniają naszą rzeczywistość i przy okazji dobrze się bawią. Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami na temat dostępnych możliwości współpracy. Szukamy osób, które również będą użytkownikami naszego systemu i w zamian za swoją pomoc uzyskają darmowe godziny na korzystanie z aut GoGet.pl.

Opiekun auta to nasz najważniejszy współpracownik, który dostaje jedno lub kilka aut do opieki i w zamian za darmowe godziny odpowiedzialny jest za utrzymanie samochodu w czystości, monitorowanie stanu technicznego oraz przestawianie aut na przystanki. Ilość darmowych godzin zależna jest od wykonanych czynności i waha się od 10 do 40 godzin miesięcznie za jedno auto.

Opiekun przystanku pomaga utrzymać nasze przystanki i auto na nim zaparkowane w okresie zimowym. Sezon zimowy zaczyna się w grudniu, a zwykle kończy się w marcu. W zamian za swoje umiejętności odśnieżania, dajemy Ci miesięcznie od 10 do 20 darmowych godzin w okresie zimy. 

Ambasador to specjalna osoba, która pomaga w rozpowszechnianiu informacji o GoGet.pl car sharing. Istnieje wiele możliwości, aby promować car sharing, np. po przez rozmowę ze znajomymi, sąsiadami oraz uczestnictwo w różnych imprezach. Ambasador pełni też rolę pośrednika między GoGet.pl a społeczeństwem, dzięki niemu możemy dowiedzieć się o tym co myślą ludzie i jakie oczekiwania mają wobec car sharing. Praca Ambasadora nagradzana jest w sposób następujący: za każdą osobę, która zarejestruje się z Twojego polecenia dostaniesz 5 darmowych godzin na korzystanie z dowolnego auta.

Gospodarz imprezy to osoba, która w trakcie festiwalu lub targów pomoże nam zorganizować stoisko i będzie pełniła rolę gospodarza stoiska udzielając informacji na temat car sharing. Wynagrodzenie dla gospodarza imprezy opiera się na zasadzie, że ilość godzin poświęconych na pracę równa się ilości darmowych godzin na dowolne auto.

Nie znalazłeś tutaj czego szukasz, ale masz dobry pomysł? Chcielibyśmy usłyszeć Twoją propozycję.
Wypełnił poniższy formularz, jeśli chcesz zgłosić się do nas lub masz własną propozycję. 


Imię i nazwisko *
Nazwa użytkownika (jeśli już zarejestrowałeś się)
Telefon *
E-mail: *
Adres zamieszkania (ulica, numer domu, miasto) *
Wybierz formę współpracy *
Gdzie jesteś zainteresowany współpracą z nami? (np. osiedle)
Czy posiadasz konkretne umiejętności, którymi chcesz się podzielić?
Twoje pomysły na współpracę z GoGet.pl
Dodatkowe informacje
Przepisz tekst z obrazka:
  • Nasze credo

    Car sharing zapewnia korzyści środowiskowe i społeczne na rzecz społeczności, w której działa. Jako usługa biznesowa, zmniejsza liczbę pojazdów użytkowanych w naszych miastach, zmniejsza obciążenie publicznej infrastruktury drogowej, zmniejsza emisję gazów cieplarnianych i innych zanieczyszczeń oraz obniża koszty transportu dla miejscowej ludności. Car sharing jest solidną i elastyczną alternatywą dla posiadania samochodu i staje się coraz bardziej istotnym czynnikiem w całkowitym transporcie miejskim. Naszym celem jest wprowadzenie nowej usługi w interesie publicznym, w ramach zrównoważonej sieci transportowej.

    Więcej…
  • Video przewodnik

    Jak zarezerwować GoGet auta (film z napisami)

    Więcej…